Czy można skasować katalog C:/AMD ?

Komputer
porady, wiadomości
czy-mozna-skasowac-c-amd

Jeżeli komputer lub laptop, od ostatniego formatu już trochę czasu ma, a potrzebne byłoby ci nieco miejsca, sprawdź czy nie masz przypadkiem katalogu AMD bezpośrednio na dysku C.

Ostatnio sprawdzając ilość dostępnego i zajętego miejsca, trafiliśmy właśnie na naszych komputerach na katalog AMD na dysku C:/AMD Okazało się że zajmuje około 10GB.

Powstało pytanie czy można skasować katalog AMD na dysku C ?

Szukając odpowiedzi na to pytanie dotarliśmy do polskich i zagranicznych forów na których na pytanie czy mogę skasować cały katalog AMD z C:/AMD była zazwyczaj odpowiedź, że TAK ale niektórzy zastrzegali że tylko jeżeli tam są stare – na przykład – roczne daty instalacji katalogów a tych nowszych żeby nie kasować !!

W tym katalogu znajdują się pliki potrzebne do instalacji ale po instalacji niestety system ich nie kasuje a nie są już używane więc wyczytaliśmy, że czasami można kasować zawartość katalogu C:/AMD

*stan informacji na dzień 3 września 2022 roku, w przyszłości możliwe jest, że w katalogu mogą się znajdować pliki czy katalogi potrzebne do funkcjonowania systemu, więc skasowanie ich jest na własną odpowiedzialność i należy to robić z dużą dozą ostrożności, najlepiej zostawiając gdzieś na boku kopię zawartości tego katalogu i w razie co podstawienie jej ponownie w to miejsce.

Średnia ocen treści: 4.6/5 - (z 26 ocen). Ocen nie weryfikujemy, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.