Jeżeli Twój komputer  od ostatniego formatu już trochę ma a potrzebne byłoby ci nieco miejsca, sprawdź czy nie masz przypadkiem katalogu AMD bezpośrednio na dysku C.

Ostatnio sprawdzając ilość dostępnego i  zajętego miejsca trafiliśmy właśnie na naszych komputerach na katalog AMD na dysku C:/AMD Okazało  się że zajmuje około 10GB.

Powstało pytanie czy można skasować katalog AMD na dysku C ?

Szukając odpowiedzi na to pytanie dotarliśmy do polskich i zagranicznych forów na których na pytanie czy mogę skasować cały katalog AMD z C:/AMD była zazwyczaj odpowiedź, że TAK ale niektórzy zastrzegali że tylko jeżeli tam są stare – na przykład – roczne daty instalacji katalogów a tych nowszych żeby nie kasować !!

W tym katalogu znajdują się pliki potrzebne do instalacji ale po instalacji niestety system ich nie kasuje a nie są już używane więc wyczytaliśmy że czasami można kasować zawartość katalogu C:/AMD

*stan informacji na dzień 18 stycznia 2018 roku, w przyszłości możliwe jest że w katalogu mogą się znajdować pliki czy katalogi potrzebne do funkcjonowania systemu, więc skasowanie ich jest na własną odpowiedzialność i należy to robić z dużą dozą ostrożności