Pozycjonowanie Warszawa

Reklamowanie firmowej strony internetowej na przykład poprzez pozycjonowanie Warszawa ul. Chełmżyńska 180 z naszą firmą EBE.pl jest ważne, ponieważ pozwala na:

 1. Zwiększenie widoczności firmowej strony www w internecie: reklama internetowa pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców zainteresowanych dokładnie tą usługą lub ofertą, co może przełożyć się na większą liczbę odwiedzających i potencjalnych klientów Państwa firmy.
 2. Konkurencja: w dzisiejszych czasach prawie każda firma ma swoją stronę w internecie, więc reklamowanie swojej strony poprzez pozycjonowanie – pozwala na wyróżnienie się w tłumie bo sama obecność strony w internecie nie spowoduje, że dotrą do niej klienci.
 3. Zaufanie i wiarygodność: reklama poprzez pozycjonowanie swojej strony firmowej w wyszukiwarce Google, pozwala na budowanie zaufania i wiarygodności w oczach potencjalnych klientów, co może przełożyć się na większe przywiązanie klienta do firmy oraz oczywiście na wzrost sprzedaży.
 4. Konwersje czyli sprzedaż: poprzez dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców zainteresowanych ofertą Państwa firmy, reklama może przyczynić się do wzrostu konwersji i sprzedaży, bo do tego w sumie sprowadza się chyba prowadzenie wszystkich firm.

Skontaktuj się z nami – zrobimy bezpłatną wycenę: [email protected]
lub tel.: 506-34-35-42

Pozycjonowanie Warszawa - zalety

Jak przy każdej reklamie, są plusy i minusy każdej formy reklamy, a do zalet pozycjonowania stron należą przede wszystkim:

 1. Wybicie się przed konkurencję w wyszukiwarce Google: pozycjonowanie strony pozwala na osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce. Jak na pewno już zauważyłeś, po wpisaniu w Google jakiegoś zapytania, pojawia się bardzo długa lista wyników, a jednocześnie sam zapewne rzadko sprawdzasz firmy, które w wyszukiwarce są na dziesiątej czy dalszej stronie. Dlatego tak ważne jest wypozycjonowanie swojej strony na wysokie miejsca w Google.
 2. Niskie koszty: pozycjonowanie się nawet na całą Polskę, jest tańsze niż porównywalna reklama w telewizji czy radiu ogólnopolskim. Pozycjonowanie stron Warszawa EBE.pl Chełmżyńska 180 skutecznie pomoże Twojej firmie w osiągnięciu wysokiej pozycji.
 3. Taniej niż w innej formie reklamy: pozycjonowanie stron w przeliczeniu na słowo, jest tańsze niż Google Ads czy inne formy reklamy.
 4. Zaufanie: Klienci widząc wypozycjonowaną firmę na pierwszych miejscach w Google, mają zapewne podświadome przekonanie, że tej firmie zależy na klientach i powinni zostać dobrze obsłużeni. Jednym ze składników pozycjonowania jest dobra optymalizacja opisów i tytułów strony, co powoduje, że klienci od razu widzą profesjonalne teksty w listingu Google, które mogą zachęcić do odwiedzenia właśnie strony Twojej firmy.
 5. Sprzedaż towarów lub usług: pozycjonowanie ma z założenia dotrzeć z ofertą Twojej firmy, tylko do zainteresowanych ofertą klientów. Nie marnuje się w ten sposób ani czasu, ani pieniędzy na reklamę, która dotrze do wszystkich – profesjonalne pozycjonowanie kieruje Twoją reklamę tylko do zainteresowanych klientów.
 6. Stabilność reklamy: pozycjonowanie jest procesem, który musi trochę potrwać zanim osiągnie się wyniki, ale jeżeli robi to profesjonalna firma, wyniki nawet jak będą się zmieniać w czasie ze względu na zmiany w algorytmie Google i tak powinny pozostać w miarę stabilne przy ciągłym pozycjonowaniu. Jeżeli interesuje Ciebie pozycjonowanie skontaktuj się nami jesteśmy firmą z Warszawy, nasza siedziba mieści się na ul. Chełmżyńskiej 180 w Warszawie. Jeżeli interesuje Ciebie pozycjonowanie lokalne, także zapraszamy do naszej firmy – pozycjonujemy strony z wielu miast i dzielnic na przykład wykonujemy pozycjonowanie stron Rembertów Warszawa
 7. Prześcignięcie konkurencji: pozycjonowanie trwa, więc decydując się dzisiaj i budując, co miesiąc przez wiele lat, dobre pozycje swoich stron, powodujesz, że konkurencja tak łatwo nie będzie w stanie dogonić Twojej firmy w wynikach Google.
Pozycjonowanie Warszawa bezpłatna wycena

Można by zapytać czemu pozycjonować się ze swoją stroną firmową akurat na jakieś miasto, typu Warszawa. Odpowiedź jest dosyć prosta, gdyż Warszawa jest największym miastem w Polsce jeśli chodzi o liczbę mieszkańców, co automatycznie powoduje, ze dotarcie poprzez wypozycjonowanie firmowej strony internetowej w wyszukiwarce Google spowoduje, że te setki tysięcy osób zobaczą ofertę Twojej firmy wysoko w wynikach wyszukiwarki. A co dodatkowo ciekawe – wysokie pozycje w największej obecnie wyszukiwarce internetowej, powoduje, że ofertę Twojej firmy zobaczą nie tylko Polacy ale i osoby z zagranicy, gdyż Warszawa jest potężnym ośrodkiem biznesowym w Europie Środkowo-Wschodniej. W Warszawie działa wiele przedsiębiorstw, które konkurują ze sobą na rynku off-line, ale znają też zalety bycia on-line i konkurują ze sobą także w pozycjonowaniu swoich stron. W takim wielkim środowisku internetowym, reklama jest po prostu niezbędna dla firm, aby wybić się ponad konkurencję, której w pozycjonowaniu są setki tysięcy zaindeksowanych podstron w Google, czyli żeby złapać uwagę potencjalnych klientów i zwiększyć swoją widoczność na rynku lokalnym jakim można określić Warszawę. Wielkim ale lokalnym.

Reklama poprzez pozycjonowanie stron w Warszawie może przybierać różne formy. Można pozycjonować nie tylko stronę główną naszego serwisu internetowego, ale przede wszystkim konkretne tematyczne podstrony. Wyobraźmy sobie, że oferta Państwa firmy to wiele produktów i wtedy skierowanie klienta na Waszą główną stronę, spowoduje że zobaczy on na pewno historię firmy, pracowników, zdjęcia przedsiębiorstwa, ale nie zobaczy tej konkretnej rzeczy której szukał. A pozycjonując stronę w Warszawie czy na inne miasto, warto pamiętać, że witryna internetowa, jest tak jakby witryną w Państwa wirtualnym sklepie. Musimy klientowi pokazać poprzez odpowiednie wypozycjonowanie, konkretnej podstrony, to co chce zobaczyć. Czyli jeżeli szuka butów na śnieg, podstrona z butami śniegowymi musi być wysoko wypozycjonowana na takie właśnie hasło, a nie kierować po wypozycjonowaniu na główną stronę firmową.

Pozycjonowanie Warszawa EBE.pl

Proszę pomyśleć jak to działa w realnym świecie gdzie dotychczas pozycjonowanie było mało znane, a firmy często inwestowały w reklamę zewnętrzną czyli banery, billboardy przy ulicach, czy na przystankach autobusowych. Takie reklamy są oczywiście widoczne dla dużej liczby osób i mogą przyciągnąć wzrok, ale nie zadziałają tak dokładnie jak pozycjonowanie strony. W przypadku pozycjonowania stron w Warszawie czy innym mieście, tak jakby pokazujemy reklamę tylko osobom zainteresowanym – nie płacimy za pokazywanie jej wszystkim. Jest to swoista rewolucja w świecie on-line i off-line. Czegoś takiego wcześniej po prostu nie było. Teraz wypozycjonowana strona pokazuje się w wyszukiwarce Google, tylko tym, którzy właśnie szukają jakieś usługi czy towaru.

Oczywiście można zapytać: skoro pozycjonowanie stron tak doskonale działa, czemu cały czas widzę reklamy w telewizji, radio i prasie. Tak się dzieje ponieważ są ogromne firmy, korporacje, które mają niewyobrażalnie duże budżetu reklamowe i one także pozycjonują swoje strony w internecie, ale mają nadal spory budżet na reklamę w starych środkach łączności. Warszawa to ogromne miasto, w którym działa wiele stacji telewizyjnych, znajdziemy także na falach eteru pełno rozgłośni radiowych, oraz bardzo znanych i poważanych wydawców gazet. Reklama w tamtych mediach nadal może być skutecznym sposobem dotarcia do dużej grupy ludzi i zwiększenia świadomości marki, ale już nie tak jak kiedyś. Wiele z tych koncernów mediowych wie, że pozycjonowanie stron i bycie w internecie, to nieodzowna część ich budżetu reklamowego, ale chce zapewne docierać jeszcze też do swoich odbiorców, którzy są przywiązani do klasycznych form reklam.

Dlatego rozważając jaką formę reklamy wybrać dla swojej firmy, warto jest brać coraz mocniej pod uwagę działania on-line. W dzisiejszych czasach nawet w takim wielkim mieście jak Warszawa, można się przebić z nową ofertą nowej firmy i można to zrobić właśnie poprzez pozycjonowanie stron Warszawa. Wiele osób korzysta z nowoczesnych aplikacji i stron internetowych i trzeba pamiętać, że ich nie znajdziemy już poprzez reklamę off-line. Do nich musimy dotrzeć poprzez na przykład właśnie pozycjonowanie stron internetowych. Oczywiście reklama w internecie, może przybierać różne formy, niektórzy wchodzą codziennie tylko na Facebooka, inni na Instagram czy TikToka, a inni korzystają tylko z serwisów informacyjnych dużych domów mediowych. Dzięki takim firmom jak nasza, która oferuje pozycjonowanie Warszawa ul.Chełmżyńska 180, 04-464 Warszawa EBE.pl, możecie Państwo dotrzeć do swoich klientów na wielu płaszczyznach i bardzo precyzyjnie określić grupę docelową.

Pozycjonowanie Warszawa - szybkie analizy skuteczności

Rozważając skuteczną reklamę dla swojej strony internetowej, niezależnie czy jesteście Państwo małą czy wielką firmą, warto skorzystać z doradztwa jednej z Warszawskich firm internetowych jak nasza. W Warszawie działa oczywiście wiele agencji internetowych, które oferują nowoczesne usługi reklamowe dla małych i dużych firm. Takie agencje jak nasza zajmują się projektowaniem i realizacją kampanii reklamowych dla klientów w wyszukiwarce Google. Najpierw pomogą w utworzeniu strategii marketingowej, potem dobiorą odpowiednie kanały reklamowe i monitorują efekty kampanii, ingerując jeśli trzeba w pozycjonowanie konkretnych słów, czy podstron, tak aby przekaz docierał do zawężonego, najlepiej dobranego grona potencjalnych klientów .

Jeżeli rozpoczynacie Państwo swoją działalność w Warszawie czy innym mieście i rozważacie pozycjonowanie swojej strony internetowej, ważne jest żebyście mieli już dobrze przygotowaną swoją ofertę pod kątem brandingu. Czyli, żeby na stronie, która ma być pozycjonowana, było estetyczne odróżniające się od konkurencji logo, niespotykane nigdy wcześniej hasło reklamowe, dobrze jest też już na początkowym etapie wybrać kolory firmowe, które będą dominować na Państwa stronie internetowej. Jeżeli to wszystko połączy się z wypozycjonowaniem strony internetowej na wiele wyszukiwanych haseł, spowoduje, że nawet nowa, mała firma, będzie w stanie szybko zyskać uwagę i zainteresowanie klientów.

Zapraszamy do kontaktu – pozycjonowanie stron Warszawa z EBE.pl – przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą wycenę pozycjonowania Twojej strony internetowej:

EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa

tel.: 506 34 35 42

[email protected]

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 9:00-17:00

Czy pozycjonowanie stron Warszawa jest skuteczne w takim dużym mieście jak stolica?

To fakt, że miasto Warszawa jest jednym z największych miast w Europie, w którym zarówno liczba firm jak i mieszkańców jest bardzo znaczna, ale czy jest to wada czy zaleta ? Zależy jak na to spojrzeć. Z punktu widzenia firmy, która chce wypozycjonować swoją stronę internetową i boi się kosztów, że będzie to droższe niż na mniejszym lokalnym rynku, jest to według nas i plus i minus. Bo z jednej strony oczywiście koszty wypozycjonowania strony, na wyszukiwane hasła będą o wiele wyższe niż w innym małym mieście, ale z drugiej strony po wypozycjonowaniu takiej strony – ilość klientów będzie o wiele, wiele większa.

A pozycjonowanie ma tą zaletę, że nie płaci się potem za kliknięcia, tylko stały abonament, niezależny ile osób potem klika w taki link. Czyli koszt wypozycjonowania będzie w pewnym sensie stały w małym i dużym mieście bo nie zależny od ilości kliknięć a jedynie od ilości stron do pokonania w indeksie Google.

Pozycjonowanie stron Warszawa większy rynek

W takich dużych miastach jak Warszawa, warto być widocznym ze swoją stroną internetową wysoko, gdyż tego typu stolice europejskie, przyciągają wiele nowoczesnych firm, które mają środki na reklamę, a jednocześnie, mieszka tam wielu ludzi, których będzie stać na bardziej ekskluzywne wyroby i w związku z tym firmy mogą stosować nieco wyższe marże.

Dodatkowo można powiedzieć, że ilość pewnego typu potencjalnych klientów będzie tutaj wyższa niż w innych miastach Polski.
Przykłady ?
W Warszawie znajdują się tak prestiżowe uczelnie wyższe, takie jak Politechnika Warszawska czy Uniwersytet Warszawski, które mają tysiące studentów, a ci studenci muszą coś jeść, gdzieś się ubierać, gdzieś naprawiać, swój sprzęt elektroniczny, samochody itd. Jest to rynek, który aż prosi się o profesjonalne wypozycjonowanie z ofertą internetową Twojej firmowej strony www. Taka ilość studentów czyli dodatkowych konsumentów jest niespotykana w innych miastach niż Warszawa i warto to wykorzystać. Masz restaurację ? To świetnie się składa – jeżeli uda Ci się wypozycjonować swoją stronę firmową wysoko na hasło, którego w weekendy wyszukują studenci, możesz być pewnie że to już połowa sukcesu. Potem dobra obsługa, smaczne jedzenie, atrakcyjne ceny i klient jest Twój.

Pozycjonowanie Warszawa większa ilość klientów w takim mieście

Takich przykładów można szukać tysiące, dlatego tak ważne jest aby na takim rynku jak Warszawa wypozycjonować się wysoko w takim miejscu gdzie teraz wszyscy, wszystkiego szukają – czyli wyszukiwarka Google. Owszem nie będzie to tanie, ani łatwe, ale rzadko jest tak, że coś jest taniej i łatwe i przynosi dobre profity. Warto zadbać o wysoką pozycję swojej strony internetowej w wyszukiwarkach a można to osiągnąć właśnie poprzez zlecenie profesjonalnego pozycjonowania strony w firmie takiej jak nasza.

Przy wyborze firmy, która będzie pozycjonowała Twoja stronę firmową, warto zwrócić uwagę na rodzaj umowy, czy jest zależna od efektów i czy są opłaty z góry ? Dobrze jest zawrzeć umowę, która będzie płatna tylko w przypadku wypozycjonowania strony na ustalone pozycje a nie stały abonament niezależny od pozycji. I druga kwestia opłat z góry, lepiej kiedy umowa jest tak skonstruowana, że płatności nie są z góry, tylko po wypozycjonowaniu i za okres w którym dokładnie dane pozycjonowane hasła były na pozycji a nie za cały miesiąc z góry, gdyż może się zdarzyć że ileś dni w miesiącu pozycjonowane hasła w Warszawie czy innym mieście nie będą na pozycjach i wtedy lepiej za ten okres nie płacić.

Zapraszamy do kontaktu – pozycjonowanie stron Warszawa EBE – nie pobieramy opłat z góry za pozycjonowanie !!!
EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa tel.: 506 34 35 42 [email protected]

Kiedy reklamować swoją firmę? Czy w czasach kryzysu czy spokoju gospodarczego?

Wiele osób zastanawia się, jaki czas jest najlepszy na reklamowanie swojej firmy, czy wtedy kiedy jest kryzys gospodarczy, czy w trakcie prosperity gospodarczego? Według nas w momencie kiedy na świecie panuje spowolnienie gospodarcze, warto reklamować swoją firmę poprzez pozycjonowanie strony internetowej, gdyż w czasach kryzysu – według nas – reklamowanie swojej firmy jest wyjątkowo ważne z wielu powodów. Pozycjonując swoją stronę w internecie powodujemy, że klienci o wiele łatwiej znajdą nas wśród innych firm, a szczególnie w czasie kryzysu, w których wiele firm rezygnuje z reklamy i wtedy będzie o wiele łatwiej i taniej „przebić” się przez listę wyników wyszukiwarki Google.

Budowanie świadomości marki dla nowych firm w czasach kryzysu, też jest bardzo ważne w trudnych czasach, gdyż wiele firm ogranicza swoje wydatki na pozycjonowanie stron i ogólnie marketing, a jest to dla twojej firmy bardzo dobra wiadomość, bo masz szansę na wyróżnienie się na tym rynku, o wiele szybciej i o wiele taniej.

Dodatkowo klienci którzy zobaczą wypozycjonowaną twoją stronę wysoko w Googlach w czasach kryzysu, potraktują ją jako lidera w swojej branży, który bardzo dobrze się „trzyma”, a to zwiększy wielokrotnie zaufanie do twojej firmy.

Pozycjonowanie Warszawa z EBE.pl

Wypozycjonowanie strony ma ogromny wpływ na zwiększenie sprzedaży w czasach kryzysu, gdzie ludzie będą o wiele dokładniej sprawdzali i porównywali oferty wielu firm, a jeżeli twoja strona będzie wyszukiwana na wysokich pozycjach w Google, to cierpliwość klientów do wyszukiwania i sprawdzania oferty wszystkich 10 firm z pierwszej strony, jest zawsze mniejsza niż tych pierwszych wyników.

Nawet jeżeli dany klient pomimo wysokiego wypozycjonowania strony, nie skorzysta z twojej oferty, to jest szansa, że kolejny klient widząc wysoko wypozycjonowaną twoją stronę, już z niej skorzysta, czym wyżej w wynikach wyszukiwania jest strona twojej firmy, tym większa szansa na większą ilość potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie strony wyszukiwarce Google w Warszawie albo w innym mieście, czy nawet w całej Polsce jest bardzo dobrym rozwiązaniem, zarówno na czasy kryzysu jak i normalnej sytuacji gospodarczej, o wiele lepiej jest kiedy do twojej firmy dociera codziennie kilku nowych klientów niż nie ma ich w ogóle. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, wykonamy szybką bezpłatną wycenę, dobrego pozycjonowania Twojej firmowej strony.

EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa tel.: 506 34 35 42 [email protected]

W obecnych czasach, internet stał się najczęściej używaną platformą reklamową dla firm do komunikacji ze swoimi klientami, oraz do dzielenia się informacjami pomiędzy ludźmi. Dlatego dobra reklama w internecie, może stanowić o być albo nie być firmy. Pokazywanie się firmy z ciekawą ofertą w internecie, jest właściwie niezbędne dla każdej nowej firmy, która chce zaistnieć na dłużej na rynku, czyli dąży do powiększania swojej bazy klientów. Według nas w chwili obecnej najskuteczniejszym narzędziem reklamowym jest wyszukiwarka Google i pozycjonowanie się właśnie w niej niezależnie, czy jesteście z Warszawy i szukacie firm na hasło pozycjonowanie Warszawa, czy z innego regionu Polski, bo zasady reklam w internecie są takie same w całym kraju. Uruchamiając nową firmę, warto rozważyć kilka za i przeciw, dobrej reklamie w postaci pozycjonowania firmowej strony internetowej.

Obecność online jest teraz kluczowym czynnikiem. Kiedyś sklep z ubraniami właściciel zamykał o siedemnastej i szedł do domu. Jeżeli klient zjawił się pół godziny po czasie, nie kupił już tego co chciał i musiał czekać do następnego dnia, na otwarcie sklepu. Dzisiaj jeżeli Twoja strona firmowa nie będzie działać, klient natychmiast uda się do innej i tam dokona zakupu, a jutro jak wszystko dobrze pójdzie, przywita kuriera z paczką pod swoimi drzwiami. Teraz większość ludzi korzysta z internetu i wyszukiwarki Google, aby znaleźć informacje o sklepach, produktach i usługach. Jeżeli Twojej firmy nie będzie wysoko na liście wyników w Google, może ona stracić wielu potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest bardzo ważnym czynnikiem, w tej nowoczesnej grze o klienta.

Pozycjonowanie Warszawa ul.Chełmżyńska 180 EBE.pl

Pozycjonując w Warszawie docierasz do zainteresowanych klientów.

Mają stronę internetową, lub sklep – możemy dzięki pozycjonowaniu trafić do ściśle określonego grona klientów. Reklamując się poprzez pozycjonowanie ze sklepem z rowerkami dla dzieci, trafiamy tylko do osób zainteresowanych tymi rowerkami. To jest zaleta reklamy on-line i pozycjonowania, gdyż reklamy internetowe trafiają, na do dokładnie określonej grupy klientów a nie do wszystkich, którzy kiedyś czytali gazetę. Można zapytać co to zmienia ? Zmienia prawie wszystko ! Dzięki dobremu targetowaniu reklam do klientów, szansa że zakupią Twój produkt czy usługę jest o wiele większa. Przykładów są tysiące. Po co reklamować mailem komuś usługi reperowania pras hydraulicznych jeżeli docierają one firm zajmujących się sprzątaniem biur. Pozycjonowanie stron pozwala dotrzeć firmom chcącym dobrze obsłużyć klientów, bezpośrednio do klientów zainteresowanych ich ofertą.

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem pozycjonowania się w Warszawie są koszty dotarcia do klienta. Pozycjonowanie strony internetowej jest o wiele tańsze niż, tradycyjna reklama w tv, parsie i radio. To jest coś co daje równowagę pomiędzy nowymi firmami, a takimi co już są długo na rynku. Dzięki pozycjonowaniu stron, nawet nowa mała firma z bardzo ograniczonym budżetem reklamowym, będzie w stanie niesamowicie skutecznie, dotrzeć do nowych klientów.

A co jeśli źle dobierze się słowa do pozycjonowania w Warszawie?

Przed uruchomieniem pozycjonowania, sprawdzamy wyszukania haseł, analizujemy czy są odpowiednie dla klienta, ale gdyby z jakiegoś powodu trzeba było zmienić te hasła, to właśnie internet daje takie możliwości, gdyż śledzenie wyników reklamy w obecnych czasach jest bardzo proste. Reklamy w internecie pozwalają na dokładne obserwowanie wyników kampanii pozycjonerskich, takich jak liczba wyświetleń czy kliknięć, co powoduje że można szybko reagować i dostosowywać kampanię reklamową do nowej sytuacji.

EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa tel.: 506 34 35 42 [email protected]

Reklamowanie swojej strony internetowej, czyli tak naprawdę reklamowanie swojej firmy, jest w obecnych czasach bardzo ważne z wielu powodów. Niezależnie czy mówimy o nowej firmie, która dopiero rozpoczęła działalność od kilku tygodni, czy jest to firma która już ma ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym od kilku lat, lub kilku miesięcy, warto promować ją w nowoczesnych narzędziach, takim jakim jest pozycjonowanie strony internetowych wyszukiwarce Google.
Oczywiście uzyskanie widoczności, dla nowej małej firmy jest o wiele ważniejsze niż dla takiej, która ma już ugruntowaną pozycję od wielu lat.

Pozycjonowanie Warszawa zadzwoń


Nowa firma, która dopiero zaczyna świadczyć usługi na rynku, ma w obecnych czasach o wiele trudniej z przebiciem się niż kiedyś. Lata temu kiedy firm świadczących dane usługi, na nawet dużym lokalnym rynku na przykład w Warszawie, było kilka już minęły, w chwili obecnej w każdej branży znajdziemy konkurencję na kilkanaście lub kilkadziesiąt firm.
Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie własnej strony internetowej, bo pozwala to na dotarcie do nowych klientów, do takich którzy będą zainteresowani Państwa produktami lub usługami oferowanymi przez Waszą firmę. Bez pozycjonowania strony internetowej, nawet jeżeli macie bardzo dobrą stronę internetową, a nie jest ona znajdywana przez klientów, wysoko w wyszukiwarce Google, taka forma obecności niewiele wniesie.
Pozycjonowanie strony internetowej, pomaga w budowaniu marki na rynku, poprzez promowanie oferty, logo, nazwę i kolorów firmy. Dzięki temu właśnie potencjalni klienci, zaczną ją kojarzyć optycznie, waszą markę z konkretnymi produktami lub usługami.
Bez skutecznego pozycjonowania strony w Warszawie, nie uda się firmie dobrze konkurować z innymi firmami, które oferują podobne usługi lub produkty, i tak jak wtedy, taka firma może być odsunięta na dalszy plan przez klientów.
Jedną chyba z największych zalet pozycjonowania, jest to że będąc wysoko w wyszukiwarce Google na dane hasło, przyciągamy klientów, ale dokładnie tych którzy są zainteresowani waszą ofertą, a nie wszystkich innych przypadkowych. W związku z tym Wasi pracownicy, nie tracą czasu na rozmowy z klientami, którzy nie są zainteresowani waszą ofertą.

Pozycjonowanie strony internetowej w Warszawie, może oczywiście prowadzić w szybkim tempie, do zwiększenia sprzedaży, zarówno poprzez proces zachęcania klientów do zakupu, jak i po prostu przez promowanie produktów i usług – nie reklamując się w wyszukiwarce, trwałoby to o wiele dłużej.
Jeżeli jesteście zainteresowani pozycjonowaniem strony w Warszawie, zapraszamy do naszej firmy przygotujemy niezobowiązującą, bezpłatną, szybką ofertę, wyceny słów kluczowych, dla twojej strony internetowej.

EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa

tel.: 506 34 35 42

[email protected]

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 9:00-17:00

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę akurat z naszą firmą oferującą pozycjonowanie stron Warszawa?

Działamy od roku 2003 czyli już prawie 20 lat. W tym czasie cały czas mamy umowę, tak skonstruowaną że nie pobieramy opłat z góry za pozycjonowanie. Taka forma umowy jest bardzo rzadko, spotykana na rynku, zazwyczaj firmy pobierają stałe abonamenty, za pozycjonowanie stron niezależnie od efektów. Delikatnie mówiąc – nie jest to najlepsze rozwiązanie dla klienta, gdyż niezależnie od tego czy pozycjonowane frazy są na pozycjach czy nie, taka firma pobiera wtedy stały abonament.

Co jakiś czas zgłasza się do nas klient, który podpisał umowę z firmą, która pobierała z góry od razu od pierwszego dnia, stały abonament i współpraca trwała pół roku albo rok czasu, a nie było żadnych efektów, słowa które miały być wypozycjonowane, nie były wypozycjonowane, a firma pobierała co miesiąc stały ustalony abonament.

U nas tak nie jest u nas po podpisaniu umowy nie pobieramy żadnej opłaty rozpoczynamy pozycjonowanie i w zależności od trudności słowa, pierwszą fakturę wystawimy dopiero po miesiącu, czy kilku miesiącach w przypadku trudniejszych słów i będziemy potem rozliczać te faktury tylko za dni w, których hasło, które pozycjonowaliśmy było na pozycji.
Niektóre firmy proponują stały abonament, plus dodatkowa opłata w przypadku efektów – jest to już na pewno ciekawsze niż stały abonament niezależnie od efektów.

Pozycjonowanie stron Warszawa z EBE.pl

Ale najlepszą formą umowy na pozycjonowanie jest właśnie pozycjonowanie bez braku opłat z góry i tylko za efekty.
Wtedy interesy firmy pozycjonującej, oraz klienta są zbieżne. Dopóki strona nie będzie wypozycjonowana, to ani firma pozycjonująca, ani klient nie ma z tego profitów i dlatego i firmie pozycjonującej i klientowi równie mocno zależy na efektach !
Podpisując z nami umowę macie państwo w niej zagwarantowane płatności tylko w przypadku kiedy strona będzie wypozycjonowana na dane hasła.

Jest to bardzo wygodna i uczciwa dla klienta forma umowy i na nią warto zwracać uwagę. Ta zasada dotyczy niezależnie czy chcecie państwo pozycjonować stronę w Warszawie, czy w innym mieście w Polsce, czy na świecie. Ważne jest aby na początku dokładnie przejrzeć umowę i zobaczyć jakie warunki się są w niej zapisane i jaki jest okres wypowiedzenia umowy o pozycjonowanie stron internetowych.
Spotkaliśmy się już kilka razy, kiedy klienci przychodzili do nas z informacją, że podpisali umowę na pozycjonowanie Warszawa lub w innym mieście, a umowa była na dwa lata bez możliwości wcześniejszego rozwiązania, przy czym wypowiedzenie umowy należało zrobić w ciągu miesiąca przed końcem umowy, a jak nie to przechodziła na kolejne 2 lata…

Dlatego bardzo prosimy sprawdźcie państwo najpierw umowy, jak będziecie porównywali oferty różnych firm.
Ważne jest nie tylko to jaka jest cena za poszczególne hasło, ale czy są opłaty z góry i czy potem opłaty są pobierane za cały miesiąc czy tylko za dni na których hasło było na pozycji.
Pozycjonując stronę może się przecież zdarzyć, że z jakiegokolwiek powodu czy Google lub awarii strony, nieopłacenia domeny, na jakiś czas strona spadnie z pozycji i co wtedy ?
U nas jeżeli strona wypadnie z pozycji nie pobieramy opłaty za taki okres i rozliczamy tylko dni w których strona była na pozycji.
Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez maila lub telefonicznie przygotujemy dla państwa bezpłatną niezobowiązującą wycenę oraz propozycję umowy na pozycjonowanie stron w Warszawie lub w innym mieście:

EBE ul.Chełmżyńska 180,   04-464 Warszawa

tel.: 506 34 35 42

[email protected]

Jakie są zalety pozycjonowania w Warszawie?

Jeżeli masz wątpliwości czy w ogóle reklamować się w internecie – rozważ proszę takie za i przeciw. Reklamowanie swojej firmy w internecie poprzez pozycjonowanie Warszawa ma wiele korzyści i jest niezwykle istotne w dzisiejszym cyfrowym świecie. Wydaje nam się że poniżej znajdziesz kilka powodów, dlaczego warto inwestować w reklamę internetową. Reklama internetowa poprzez pozycjonowanie swojej strony firmowej w Warszawie ma ogromny zasięg, gdyż internet to globalna platforma, która umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów w całej Warszawie a nawet Polsce czy świecie. Pozycjonowanie w Warszawie pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców bez względu na ich lokalizację geograficzną na terenie miasta stołecznego.

Dodatkowo ma doskonałe precyzyjne targetowanie, gdyż pozycjonowanie oferuje zaawansowane narzędzia reklamowe, a przede wszystkim dotarcie bezpośrednio do klienta zainteresowanego Twoją ofertą czyli coś niespotykanego gdzie indziej – precyzyjne targetowanie reklam. Możesz dostosować swoje reklamy do określonej grupy docelowej na podstawie demografii, zainteresowań, zachowań online i wielu innych czynników w przypadku kampanii reklamowych typu Google Ads. Dzięki temu skuteczniej dotrzesz do osób, które są zainteresowane twoimi produktami lub usługami. Jest też kwestia pomiaru wyników, gdyż pozycjonowanie pozwala na dokładne śledzenie wyników i analizowanie efektywności takiej kampanii reklamowej. Możesz monitorować liczbę wyświetleń, kliknięć, konwersji i innych wskaźników, co umożliwia ci dostosowanie strategii reklamowej w czasie rzeczywistym i zoptymalizowanie jej efektywności. Pozycjonowanie Warszawa to także większa widoczność Twojej firmy w stolicy Polski.

Dzięki pozycjonowaniu w wyszukiwarce Twoja firma może zyskać większą widoczność wśród konkurencji. Dobre pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania, obecność na portalach społecznościowych i innych platformach online zwiększa szansę na dotarcie do potencjalnych klientów i budowanie rozpoznawalności marki na nigdy wcześniej niespotykaną skalę. Pozycjonowanie w Warszawie może być bardziej kosztowo efektywne niż tradycyjne formy reklamy, takie jak telewizja, radio czy druk ulotek reklamowych. Możesz w pozycjonowaniu dostosować budżet reklamowy do swoich możliwości i płacić tylko za rzeczywiste rezultaty kiedy strona jest dzięki pozycjonowaniu na wysokich pozycjach, na przykład za kliknięcia w reklamę lub konwersje. Istnieją również tanie lub darmowe narzędzia, takie jak media społecznościowe, które umożliwiają dotarcie do szerokiej publiczności bez dużych nakładów finansowych.

Pozycjonowanie Warszawa z EBE.pl pozwala na interakcję z klientami w sposób, który jest niemożliwy w tradycyjnych formach reklamy. Możesz angażować użytkowników poprzez konkursy, ankietowanie, komentarze, recenzje i wiele innych interaktywnych narzędzi. To pomaga w budowaniu więzi z klientami i zwiększa zaangażowanie wokół twojej marki. Reklama w internecie jest nieodłącznym elementem dzisiejszej strategii marketingowej. Daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, zwiększenia widoczności marki, mierzenia wyników i budowania zaangażowania. Warto inwestować w reklamę internetową, aby rozwijać swoją firmę w dynamicznym środowisku online. A jeżeli szukasz pozycjonowania lokalnego, zapraszamy na jedną z naszych lokalnych podstron:

Pozycjonowanie stron Rembertów Warszawa, Pozycjonowanie stron Mokotów Warszawa, Pozycjonowanie stron Praga-Południe Warszawa, Pozycjonowanie stron Ursynów Warszawa, Pozycjonowanie stron Wola Warszawa, Pozycjonowanie stron Białołęka Warszawa, Pozycjonowanie stron Bielany Warszawa, Pozycjonowanie stron Bemowo Warszawa, Pozycjonowanie stron Targówek Warszawa, Pozycjonowanie stron Śródmieście Warszawa, Pozycjonowanie stron Ochota Warszawa, Pozycjonowanie stron Wawer Warszawa, Pozycjonowanie stron Praga-Północ Warszawa, Pozycjonowanie stron Ursus Warszawa, Pozycjonowanie stron Żoliborz Warszawa, Pozycjonowanie stron Włochy Warszawa, Pozycjonowanie stron Wilanów Warszawa, Pozycjonowanie stron Wesoła Warszawa, Pozycjonowanie stron Ząbki, Pozycjonowanie stron Marki, Pozycjonowanie stron Łomianki, Pozycjonowanie stron Legionowo, Pozycjonowanie stron Pruszków, Pozycjonowanie stron Garwolin, Pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki, Pozycjonowanie stron Mińsk Mazowiecki, Pozycjonowanie stron Radzymin, Pozycjonowanie stron Otwock, Pozycjonowanie stron Piaseczno