Czy pozycjonowanie jest jeszcze możliwe ?

Internet
google, pozycjonowanie
Czy pozycjonowanie działa

Co jakiś czas zgłasza się do nas ktoś z pytaniem czy pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google jest jeszcze możliwe ? Bo ktoś (jakaś firma czy osoba) powiedział mu, że obecnie nie da się już pozycjonować stron w Google, albo czasami ktoś powiedział, że pozycjonowanie teraz to pisanie artykułów w internecie.

Uspakajamy – tak można nadal pozycjonować strony w wyszukiwarce Google – zapraszamy do bezpłatnej wyceny w naszej firmie : [email protected] lub 506-34-35-42

Google to najlepsza naszym zdaniem wyszukiwarka na świecie i dlatego warto zrobić wiele żeby w niej zaistnieć na wysokich pozycjach na „swoje” frazy. Wyszukiwarka cały czas się rozwija i podnosi swoje standardy dlatego wiele firm nie umie już sprawnie wypozycjonować stron.

Kiedyś było bardzo dużo firm czy osób, które po prostu wpisywały na stronę dziesiątki razy hasło na którym zależało ich klientowi i na podstawie tego wyszukiwarka plasowała taką stronę wysoko w swoich wynikach.

Jak się nietrudno domyślić w ten sposób strony internetowe zmieniały się w farmy spamu a nie prawdziwej treści dobrej dla użytkowników. Dlatego Google systematycznie i szybko wprowadza wiele zmian, które powodują, że tylko dobrze skonstruowane (pod kątem wygody użytkownika) strony mogą zaistnieć wysoko w jej wynikach.

Jeżeli jakiejś firmie nie chce się mieć szybkiej, czytelnej, fachowej strony to czy można sądzić, że kiedy przyjdzie do nich klient to im się będzie chciało go sumiennie obsłużyć ? Pewnie nie … Dlatego wyszukiwarka Google wprowadza kolejne zmiany mające na celu – aby zaistnieć w jej rankingu na wysokich pozycjach mogły tylko dobre dla użytkowników strony.

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem od 2004 ale podejmujemy się pozycjonowania nie wszystkich stron. Nie pozycjonujemy stron zawierających zakazane przez prawo treści, oraz takich w których widać, że przyciągniecie na stronę klientów i tak wiele nie da bo strona działa bardzo powoli, nie ma na niej żadnej wartościowej treści dla klienta docelowego.

Jeżeli jesteście Państwo gotowi na przyjęcie dużej liczby zapytań z internetu, macie dobrą szybką wczytującą się stronę, na niej Wasi klienci znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania a Państwa telefon i mail jest do ich ciągłej dyspozycji, my chętnie wypozycjonujemy Państwa stronę !

Nie pobieramy opłat z góry za pozycjonowanie !

Podpisujemy umowy i wystawiamy faktury !

Wykonujemy szybkie i bezpłatne wyceny !

Zapraszamy do kontaktu: [email protected] lub tel.: 506-34-35-42

Czy pozycjonowanie działa
Czy pozycjonowanie stron w Google działa ?