Ikona Mój Komputer na pulpicie

Komputer
porady
Jak dodać ikonę Moj Komputer na pulpit Windows 10

Kiedy po reinstalacji systemu albo po prostu po zakupieniu nowego komputera z systemem Windows 10, przebrniemy przez pierwsze uruchomienie okaże się, że ikona „Mój Komputer” nie znajduje się już na pulpicie.
Jak więc przywrócić (dodać) ikonę „Mój komputer” w Windows 10 ?
Robimy kolejno:

  1. klikamy prawym przyciskiem myszy na pulpicie
  2. klikamy w PERSONALIZACJA
  3. potem KOMPOZYCJE
  4. potem USTAWIENIA IKON PULPITU
  5. i wybieramy które z ikon mają być widoczne na pulpicie a które nie
Jak dodać ikonę Moj Komputer na pulpit Windows 10
Jak dodać ikonę Moj Komputer na pulpit Windows 10

W ten sam sposób należy zrobić kiedy chcemy usunąć ikonę Kosza z pulpitu Windows 10, albo kiedy nie wiemy jak dodać ikonę „Sieci” na pulpit w Windows 10 ,albo kiedy nie wiemy jak dodać ikonę „Panel Sterowania” na pulpit Windows 10. Sytuacja kiedy zniknie nam przez przypadek ikonka Kosza z Pulpitu albo któraś z pozostałych ikon nie jest odosobniona i czasami przez przypadek można taką ikonę skasować a potem trzeba tylko pamiętać co zrobić żeby dodać ikonę Kosza (czy Komputera) na pulpit Windows 10.
Nasza firma Ebe.pl zajmuje się promocją w internecie , wykonujemy strony internetowe i potem zajmujemy się ich reklamą w sieci internet szczególnie jeśli chodzi o pozycjonowanie i Adwords ale także staramy się dzielić wiedzą którą posiadamy na temat komputerów i ogólnie internetu. Dlatego publikujemy od czasu do czasu w dziale Aktualności porady z zakresu komputerów i nie tylko w tematach jakie okazały się dla nas problematyczne albo dla naszych pracowników albo dla naszych klientów. Wykonując strony internetowe czy prowadząc kampanie Adwords czy pozycjonując strony w zasadzie ciągle i jedynie poruszamy się w sieci internet i często napotykamy na pytania czy problemy, których czasami rozwiązań nie ma albo ciężko je znaleźć nawet w internecie.