Nie działa mikrofon Skype, Zoom

Komputer
komputer
brak dźwięku zoom skype

Jeżeli dotychczas korzystałeś z rozmów poprzez Skype albo Zoom w Windows 10, aż tu nagle mikrofon nie działa, nie robiłeś żadnych zmian w ustawieniach mikrofonu albo komputera a mikrofon przestał działać kiedy chcesz połączyć się z kimś poprzez Skype czy Zoom to jednym z rozwiązań może być problem z ustawieniami prywatności.

Jeżeli dotychczas mikrofon wewnętrzny działał poprawnie i mogłeś prowadzić rozmowy poprzez Zoom czy Skype a raptownie nie ma dźwięku, mikrofon wewnętrzny nie działa, Skype i Zoom pokazuje że audio jest wyłączone sprawdź ustawienia prywatności:

  • USTAWIENIA
  • PRYWATNOŚĆ
  • MIKROFON

i tam trzeba zobaczyć czy odpowiednie programy mają dostęp do mikrofonu gdyż jedna z poprawek Microsoftu potrafiła w niektórych komputerach zmienić ustawienia prywatności wyłączając dostęp do mikrofonu właśnie takim programom jak Zoom albo Skype. Przy okazji możesz sprawdzić czy ustawienia dostępu do mikrofonu i innych rzeczy w Twoim komputerze są takie jak uznajesz za zasadne.

brak dźwięu zoom skype, mikrofon nie działą skype, zoom

Średnia ocen treści: 4.5/5 - (z 35 ocen). Ocen nie weryfikujemy, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.