Nie wysłano. Dotknij aby spróbować ponownie.

Inna
wiadomości
Nie wysłano Dotknij aby spróbować ponownie

Ostatnio chcąc wysłać sms’a do osoby do której wcześniej nie było problemów z wysyłaniem sms’ów telefon napisał mi taki komunikat:

Nie wysłano. Dotknij aby spróbować ponownie.

Kilka prób wysłania kończyło się na tym samym – telefon nie chciał wysłać sms’a do tego kontaktu. Sprawdzenie innych kontaktów i niespodzianka ten sam komunikat Nie wysłano. Dotknij aby spróbować ponownie. I ta sytuacja powtarzała się w przypadku różnych kontaktów. Do niektórych telefon wysyła sms’y a do niektórych nie i pokazuje ten komunikat.

Po przeszukaniu internetu nie znaleźliśmy rozwiązania więc zaczęliśmy sami testować różne rozwiązania i nam pomogło to co poniżej – piszemy możemy komuś się przyda (ALE UWAGA BO NAM TE KROKI PONIŻEJ NIE SKASOWAŁY ŻADNYCH SMS’ów ale na innych TELEFONACH może być inaczej i na wszelki wypadek dobrze zrobić sobie najpierw kopię danych sms’ów jak są ważne więc stosujecie to na własną odpowiedzialność):

  • weszliśmy na telefonie w APLIKACJE
  • ZARZĄDZAJ APLIKACJAMI
  • znaleźliśmy na liście WIADOMOŚCI i klik w nie
  • potem wejście w PAMIĘĆ
  • i u nas na dole jest opcja WYCZYŚĆ DANE
  • naprawiło się jak kliknęliśmy w WYCZYŚĆ WSZYSTKIE DANE

Potem ponowne wejście w sms’a do osoby do której nie chciało pójść i już od tego momentu poszło.

Aczkolwiek za jakiś czas problem wrócił i wtedy pomogło – wejście w aplikację WIADOMOŚCI i odinstalowanie wszystkich aktualizacji.

Nie wysłano Dotknij aby spróbować ponownie
Nie wysłano Dotknij aby spróbować ponownie

Średnia ocen treści: 4.7/5 - (z 47 ocen). Ocen nie weryfikujemy, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.