Pozycjonowanie Bielany Warszawa

Witamy na stronie firmy EBE.pl

Pozycjonowaniem stron wyszukiwarce Google zajmujemy się od prawie 20 lat, a większość naszych klientów to klienci, którzy są z nami już od 5 czy 10 lat i cały czas dodają nowe hasła do pozycjonowania wiedząc, jak skuteczna jest to forma reklamy.

Jeżeli masz firmę na Bielanach i chcesz pozycjonować swoją stronę na Bielanach albo w całej Warszawie czy nawet Polsce – zapraszamy do nas wykonamy szybką, bezpłatną, niezobowiązującą wycenę, pozycjonowania Twojej strony internetowej.
Według nas pozycjonowanie stron, jest w tej chwili najtańszą i najbardziej skuteczną reklamą lokalną.

Jeżeli posiadasz firmę na Bielanach w Warszawie i chcesz ją pozycjonować, to ważne jest, aby znaleźć firmę, która nie pobiera opłat z góry, a rozlicza się tylko za efekty tak, jak my.

Wyślij zapytanie o wycenę: [email protected] albo tel. : 506-34-35-42

Podpisujemy umowę, w której gwarantujemy opłaty tylko w przypadku, kiedy strona zostanie wypozycjonowana i tylko za dni, kiedy będzie na pozycji!!!

Skuteczne pozycjonowanie stron na Bielanach, które oferujemy będzie dla Państwa bardzo dobrą ofertą, gdyż na pewno zdajecie sobie sprawę, że ilość potencjalnych klientów na Bielanach jest ogromna. Warszawskie Bielany to dzielnica, z dużą ilością parków, terenów zielonych i lasów takich, jak Park Młociński, czy Lasek Bielański i są one idealne do spacerów, rekreacji biegania i mieszkańcy wykorzystują to – czyli Państwa firma, która oferuje na przykład stroje sportowe, czy rowery – trafi bezpośrednio dzięki pozycjonowaniu do tych klientów zainteresowanych sportem z Bielan.
Bielany są doskonale skomunikowane z Warszawą dzięki linii metra M1 co powoduje, że są bardzo atrakcyjną lokalizacją zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców, którzy na pewno bardzo chętnie korzystali by z usług lokalnych firm na Bielanach.
W dzielnicy jest dużo sklepów, supermarketów, aptek, przychodni i centrów handlowych, ale jeżeli jesteście Państwo, nową firmą i chcecie pokazać się z ofertą na Bielanach, najlepiej pozycjonować swoją stronę internetową wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron Bielany Warszawa

Bielany mają bardzo wiele zalet i dlatego są tak atrakcyjną częścią Warszawy, przeprowadza się tu wiele młodych małżeństw, które potrzebują wiele rzeczy do wyposażenia swojego mieszkania, oraz szukają nowych usług. A wiadomo, że teraz wszystkie młode osoby wyszukują firmy, właściwie tylko w internecie. Dlatego tak ważne jest, aby Państwa strona internetowa była wyszukiwana w Google.

Czy wycena pozycjonowania na Bielanach jest bezpłatna?

Tak, wszystkie wyceny, które wykonujemy niezależnie, czy jest to jedno słowo kluczowe, czy wiele słów kluczowych są w naszej firmie całkowicie bezpłatne. Dlatego nie czekaj, wyślij już teraz mailem słowo lub słowa kluczowe do wyceny, tak abyś już nie musiał zastanawiać się ile może kosztować takie pozycjonowanie i zobaczył, jak tanie jest bezpośrednie dotarcie do zainteresowania go klienta i to w momencie, kiedy on sam szuka takiej oferty i nie trzeba mu się narzucać. Pozycjonowanie strony internetowej według nas jest rewolucyjną formą reklamy i warto to robić zanim wszystkie firmy też zaczną to robić, bo wtedy będzie o wiele trudniej a tak łatwiej będzie przebić się przez obecne firmy i potem utrzymać na szczycie niż przez dziesiątki innych firm za jakiś czas.


Dobrze wypozycjonowana strona na Bielanach, pokaże się Waszym klientom na pierwszych pozycjach, kiedy będą szukali usług wokół swojego miejsca zamieszkania. Na Bielanach znajduje się wiele renomowanych uczelni na przykład SGGW czy UKS a także Akademia Sztuk Pięknych i Akademia Teatralna im Aleksandra Zelwerowicza. A to powoduje, że w okolicy jest bardzo dużo studentów, a jak wszyscy wiemy studenci potrzebują bardzo wiele rzeczy w trakcie swoich studiów. Mają zapotrzebowanie na kupno różnych materiałów eksploatacyjnych, do drukarek, komputerów, telefonów, oraz szukają różnego typu usług, jak fryzjerzy, czy naprawy różnych rzeczy. A są oni grupą odbiorców która na pewno będzie tego szukała w wyszukiwarce Google przy pomocy swojego telefonu komórkowego, albo laptopa. I tutaj jest nasza rola aby wypozycjonować państwa stronę firmową wysoko na Bielanach.
Wtedy Twoja oferta pokaże się bezpośrednio tym osobom, które szukają akurat dokładnie takiej oferty, jaką Ty im proponujesz – jest to bardzo rewolucyjne rozwiązanie, a jednocześnie niesamowicie skuteczne, widzimy to po wielu naszych klientach.

Dlaczego pozycjonowanie stron na Bielanach jest skuteczną reklamą?

Jeżeli zastanawiasz się jaka będzie najlepsza forma reklamy dla Twojej firmy, prawdopodobnie rozważasz taką, która dotrze bezpośrednio do zainteresowanych klientów i będzie względnie tania. Bo oczywiście wiadomo, że jeśli ktoś miałby budżet wielomilionowy i puszczałby reklamy w radiu w prasie i w telewizji non stop, to na pewno prędzej czy później dotarł do zainteresowanych klientów. No ale taka sytuacja raczej jest ciężka do wyobrażenia sobie, zazwyczaj chcąc reklamować się nie mamy takich środków na reklamę. Dlatego według nas najbardziej skuteczną formą reklamy jest taka, która dotrze bezpośrednio do klientów i to w dobrej cenie. I właśnie taką rewolucyjną formułą reklamy, według nas, jest pozycjonowanie stron Bielany. Gdyż pozycjonując swoją stronę w wyszukiwarce powodujesz, że dotrzesz do zainteresowanych klientów, ale wtedy, kiedy oni będą tego chcieli i będą o krok od podjęcia decyzji. Pozycjonowanie Bielany to super skuteczna forma reklamy, bo Twoja reklama czeka, aż ktoś będzie wyszukiwał Twojej oferty i wtedy wyskakuje wyświetla mu Twoją stronę firmową. Jest to według nas najlepsza forma reklamy, jaką obecnie można sobie wyobrazić, bo nie atakujemy klienta reklamami w momencie, kiedy on wcale tego nie chce, tylko w momencie, kiedy on sam właśnie chce i wyszukuje Twojej oferty.
Oczywiście pozycjonowanie Bielany zadziała skutecznie i ściągnie nowych klientów na Twoją stronę, w momencie, kiedy to oni będą chcieli właśnie dowiedzieć się czegoś o Twojej ofercie, ale potem będziesz musiał też zachęcić ich swoją stroną przede wszystkim treścią i zdjęciami i cenami. Ale jest to bardzo łatwe do wykonania, aby dobrze zbudować stronę internetową przygotować odpowiednie teksty, opisać swoją ofertę załączyć ładne zdjęcia, oraz mieć atrakcyjne stawki cenowe, jest o wiele prostsze niż zbudowanie od podstaw ogromnego magazynu czy ogromnej firmy w realu.
Dlatego jeżeli szukasz skutecznej formy reklamy dla swojej firmy niezależnie czy jest to firma, która powstała kilka tygodni temu, czy jest już na rynku od wielu lat, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, czy może ogromna korporacja, w każdej z tych sytuacji pozycjonowanie strony na Bielanach będzie według nas najlepszą formą reklamy dla Twojej firmy, ze względu na to, że będziesz docierał do klientów w momencie, kiedy to właśnie oni chcą znaleźć Twoją firmę, a nie narzucając się im w inny sposób. Dodatkowo jeżeli powiemy, że średnia cena za pozycjonowanie u nas frazy z dodatkiem Bielany to około 100 złotych netto miesięcznie, to według nas jest to bardzo atrakcyjna forma reklamy i warto ją rozważyć już teraz dla Twojej firmy.

Czy nie ma opłat z góry za pozycjonowanie na Bielanach?

Nie pobieramy zaliczek ani żadnych opłat z góry za pozycjonowanie stron internetowych, pierwsza faktura będzie dopiero po wypozycjonowaniu, czyli kiedy zobaczysz już efekty tej reklamy, jest to według nas bardzo uczciwe podejście do klienta, gdyż nie musisz inwestować swoich środków nie wiedząc, kiedy takie słowo zostanie wypozycjonowane. Dodatkowo co ciekawe i nie we wszystkich firmach jest coś takiego stosowane, my pobieramy opłatę tylko za dni, kiedy strona była na pozycji, czyli z jakiegoś powodu jeżeli przez połowę miesiąca słowo, które pozycjonowaliśmy nie byłoby na ustalonych w umowie pozycjach, wtedy płacisz tylko za połowę abonamentu a nie za cały, czyli rozliczamy się dosłownie za każdy dzień także jest to według nas najbardziej uczciwa forma umowy, jaką można zaproponować.

Zapewne także Ty dotarłeś tutaj do nas wyszukując nas na hasło pozycjonowanie stron Bielany Warszawa. Tak samo, jak Ty znalazłeś naszą firmę tutaj w internecie poprzez te hasło w wyszukiwarce Google tak samo, kiedy my pozycjonujemy Twoją stronę, klienci będą znajdować Twoje usługi i produkty. Rewolucyjnym pomysłem jest to, że Google przedstawia klientom ofertę, tylko tych firm których w tym momencie, oni wyszukują – nie jest to oferta tak, jak kiedyś było w radiu, czy w telewizji, gdzie reklamy były emitowane na całą Polskę i były słuchane, oglądane, czy czytane, przez wszystkich, którzy akurat mieli w ręku gazetę, włączyli telewizor, czy słuchali radia.
Tutaj w przypadku pozycjonowania strony firmowej na Bielanach trafiamy tylko do osób, które są zainteresowane ofertą Twojej firmy, na konkretne hasła i zazwyczaj, są też właśnie z Bielan i będą szukali firmy, która jest blisko ich miejsca zamieszkania i będzie mogła dostarczyć im jakiś produkt czy przyjechać z jakąś usługą.

Skutecznie pozycjonowanie Bielany Warszawa

Reklama, jaką jest pozycjonowanie Warszawa Bielany to według nas najbardziej nowoczesna i najbardziej skuteczna forma reklamy, jaka obecnie istnieje. Nie są to puste słowa, tylko naprawdę pozycjonowanie strony powoduje, że Twoja firma dotrze bezpośrednio do zainteresowanych klientów pomijając tych, którzy i tak nigdy nie skorzystali z Twojej oferty, a musiałbyś za to w innych reklamach płacić, a tutaj dotrzesz do nich w momencie, kiedy oni sami siadają do komputera, lub telefonu i w tym momencie chcą znaleźć ofertę takiej firmy, jak Twoja, co jest po prostu bezcenne.

W żadnej innej formie reklamy nie ma czegoś takiego, inne reklamy przeszkadzają ludziom na różnych etapach, billboardy na ulicy, reklamy radiowe w słuchaniu muzyki, reklamy wideo w oglądaniu filmów, natomiast jeśli chodzi o pozycjonowanie stron Warszawa Bielany to jest reklama, która nikomu w niczym nie będzie przeszkadzała, wprost przeciwnie ona powoduje, że tylko klienci, którzy już wstępnie są zainteresowani Twoimi ofertami, będą je wyszukiwali i to jeszcze dodatkowo w momencie, w którym są nastawieni na dokonanie zakupu, czy zamówienie jakieś usługi, nigdzie w innej reklamie czegoś takiego nie ma.

Pozycjonowanie stron www Warszawa Bielany to reklama, która dotrze nie tylko do mieszkańców z jednej dzielnicy, ale także i okolicznych, bo przecież Bielany są ogromną dzielnicą warszawską, a jednocześnie wiele osób, którzy mieszkają na Bielanach, pracują w innej dzielnicy Warszawy i siedząc w pracy, kiedy będą wyszukiwali jakieś frazy, z dodatkiem słowa Bielany, także zobaczą Twoją stronę internetową na wysokich pozycjach. Czyli za cenę całodobowej reklamy na Bielanach, otrzymujesz także reklamy w całej Warszawie, a jeśli ktoś będzie dalej wyszukiwał z Polski a hasło, które będziemy pozycjonować będzie zawierało słowo Bielany, to jest ogromne prawdopodobieństwo, że reklama wyświetli się także innym osobom w Polsce, czyli niezależnie czy pracują, gdzieś poza Bielanami, czy mieszkają na Bielanach, czy są turystami, zobaczą Twoją reklamę przez 24 na godzinę na dobę, przez cały rok, za bardzo niską stawkę kilkuset złotych miesięcznie w przypadku kilku fraz.

Dlatego według nas pozycjonowanie stron internetowych Warszawa Bielany, jest to rewolucyjna forma reklamy, z której powinna skorzystać każda firma, najważniejsze jest tylko skuteczne dobranie słów kluczowych, a wtedy wykonanie pod nie optymalizacji, oraz wypozycjonowanie strony, a ilość osób jaka zacznie wchodzić na Twoją stronę będzie większa, niż z każdej innej formy reklamy według nas. Zauważ w jakim momencie wyświetlasz swoją reklamę klientom z pozycjonowania, a w jakim z innych mediów na przykład społecznościowych. Tam ktoś siedzi w przerwie w pracy na kawie i przegląda sobie śmieszne żarciki w internecie i przejeżdża mu reklama Twojej firmy, ale on nie może w tym momencie dokładnie się tym zająć, ponieważ ma tylko chwilę czasu na dopicie kawy i na pisanie do znajomych krótkich wiadomości i musi wracać do pracy. Natomiast, kiedy będzie miał czas wieczorem, w domu czy w dłuższej przerwie i będzie chciał naprawdę coś kupić czy zamówić jakąś usługę, wtedy właśnie użyję wyszukiwarki Google czy to na telefonie, czy na komputerze i wtedy będzie o wiele bardziej nastawiony na to i będzie miał możliwość naprawdę zamówienia tej usługi, czy kupienia jakiegoś towaru od Ciebie.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami jeśli interesuje Ciebie pozycjonowanie Bielany, wykonamy wycenę pozycjonowania Twojej strony firmowej w  wyszukiwarce Google – taka wycena jest całkowicie bezpłatna i nie jest w żaden sposób dla Ciebie zobowiązująca, a my postaramy się wykonać ją najszybciej jak to będzie możliwe.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 w pozostałych dniach i godzinach prosimy o wysłanie zapytania na maila dyżurnego:

[email protected]

  lub telefonicznie  w godz.pracy: 506-34-35-42

Nie pobieramy opłat z góry za pozycjonowanie ! Rozliczamy się tylko za dni w których strona była na ustalonych pozycjach ! Pierwsza faktura dopiero po wypozycjonowaniu strony. Podpisujemy umowy, wystawiamy faktury vat.

Zapraszamy do odwiedzenia także innych dzielnic z których pozycjonujemy strony:

Pozycjonowanie stron Białołęka, Pozycjonowanie stron Wola Warszawa, Pozycjonowanie Bielsko Biała, Pozycjonowanie stron Ursynów Warszawa, Pozycjonowanie stron Praga Południe Warszawa, Pozycjonowanie stron Mokotów Warszawa