Skuteczna reklama !

Internet
ads, adwords, google
Skuteczna reklama w internecie

Mamy to szczęście że w swojej pracy oferujemy klientom bardzo skuteczne formy reklamy jakimi jest reklama w wyszukiwarce Google.

Reklamy w Google Ads działają w taki sposób, że reklama Państwa firmy będzie widoczna tylko dla osób wyszukujących konkretnego hasła czyli na przykład Państwa usługi. Reklama pojawi się jak wpiszą w wyszukiwarce Google ustalone wspólnie z nami hasło np: „serwis rowerów Gdańsk Zaspa”.

Jeżeli prowadzicie serwis rowerów w Gdańsku to traficie ze swoją ofertą do osób, które będą szukały Waszych usług a płacicie do Google tylko za kliknięcie w tą reklamę które przekieruje klienta na Waszą stronę. Reklamy Google Ads (dawniej Google Adwords) nie pobierają opłat za same wyświetlenie reklamy !!! Opłata jest pobierana dopiero kiedy ktoś kliknie i „wejdzie” na Twoją stronę.

W reklamach Google Ads mogą reklamować się zarówno duże firmy jak i małe przedsiębiorstwa nie ma podziału czy jakiejś granicy. Trzeba po prostu przygotować budżet który możecie Państwo przeznaczyć na początek w tej bardzo skutecznej formie reklamy i spróbować.

Zapraszamy do kontaktu – wycenimy szybko i bezpłatnie reklamy dla Państwa firmy: [email protected] lub tel.: 506-34-35-42